Jedną z ostatnich szans na wywalczenie przepustki na Mistrzostwa Polski w Rummikub były Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół rozegrane 6 października w Sztumie. Do rozgrywek przystąpiło 114. zawodników z 57. placówek. Naszą szkołę reprezentowały dwie zawodniczki, Celestyna Małkińska (3Dd) i Emelie Żołądek (4Bb), które zdobyły w zeszłym roku szkolnym tytuły Mistrza i Wicemistrza Szkoły zdobyte w rozgrywanej Szkolnej Lidze Rummikub.

Po szesnastu rozegranych partiach Celestyna zajęła 22., a Emelie 42. miejsce, w klasyfikacji szkół wywalczyły wysokie 7. miejsce.

Serdecznie gratulujemy obydwu zawodniczkom, a wszystkich zapraszamy na kolejne rozgrywki ligi już za kilka miesięcy i przypominamy o treningach we wtorki na 8. i 9. lekcji.