Harmonogram dostępności nauczycieli i specjalistów I LO w Kościerzynie dla rodziców i uczniów

Nazwisko i imię nauczyciela Termin/miejsce
1. Bławat Edyta poniedziałek / 14:00-15:00 / gabinet dyrektora
2. Chyła Tomasz wtorek / 14:00-15:05
3. Cieszyński Robert poniedziałek 15:05-16:05, pokój nauczycieli wf
4. Cygert Natalia czwartek / 15:05-15:50 / pokój nauczycielski
5. Delewski Łukasz wtorek / 15:05-16:05 / pokój nauczycielski
6. Drożdżyńska Katarzyna poniedziałek / 14:00-15:00 / s. 10, oraz po indywidualnym umówieniu się przez e-dziennik
7. Dziemiński Artur środa i czwartek / 07:30-08:00 / pokój nauczycielski
8. Frąckiewicz Marta czwartek 09:50-10:20 / piątek / 13:30-14:00 / biblioteka
9. Galant Barbara czwartek i piątek / 07:30-08:00 / s. 7
10. Gralak Jacek wtorek i środa/ 07:30-08:00 / s. 16
11. Grulkowski Marcin piątek / 14:15-15:15 / s.36
12. Grzyb Emilia piątek / 07:10-07:55 / s. 35
13. Gulczyńska-Zalewska Izolda poniedziałek, wtorek, piątek / 7:40-8:00 / pokój nauczycielski
14. Hildebrandt Mateusz czwartek / 12:15-13:15/ s.14
15. Hinca Krzysztof czwartki 15:55-16:40, pokój nauczycieli wf
16. Kama Ewa wtorek / 7:15-8:00 / gabinet pedagoga specjalnego IIp.
17. Kąkol Anna środa / 7:30-8:15 / pokój nauczycielski
18. Kin Jacek poniedziałek / 15:05-15:50 / pokój nauczycielski
19. Kolińska Karolina czwartek / 13:30-14:15 / pokój nauczycielski
20. Kowalewski Bartłomiej wtorki 15:55-16:55, pokój nauczycieli wf
21. Kowalke Anna piątek / 13:30-14:15 / pokój nauczycielski
22. Kowalke Lucyna środa / 14:20-15:05 / pokój nauczycielski
23. Kreft-Bollin Joanna środa / 13:25-13:50 / czwartek 14:20-15:50 / pokój nauczycielski
24. Literska Malwina poniedziałek / 12:30-13:30 / pokój nauczycielski
25. Lubińska-Kaiser Adriana czwartek i piątek / 07:30-08:00 / s. 29
26. Makurat Iwona poniedziałek 13:50-14:20 / wtorek 7:30-8:00 / pokój nauczycielski
27. Małkińska Joanna czwartek / 08:00-08:45 / s. 25
28. Małkiński Konrad poniedziałek / 13:30-14:15 / s. 22
29. Mańska Aleksandra poniedziałek / 14:15-15:15 / biblioteka
30. Mielewczyk Beata wtorek i czwartek / 07:30-08:00 / pokój nauczycielski
31. Navus-Wysocka Weronika piątek / 07:45-08:45 / pokój nauczycielski
32. Pałasz Barbara wtorek / 14.20- 15.05 / s. 33
33. Piwowarczyk Wiesław wtorek / 15:10-15:55 / s.23
34. Pobłocka Bożena poniedziałek i wtorek / 07:30-08:00 / s. 20
35. Reca Grażyna każdego dnia / 07:40-08:00 / s. 6
36. Rolbiecki Zbigniew środa / 07:00-07:45 / s. 9
37. Schmidt Monika poniedziałek, środa i czwartek / 07:40-08:00 / pokój nauczycielski
38. Skowrońska Monika wtorek i czwartek / 07:30-08:00 / s. 31
39. Słomiński Rafał środa / 14:00-16:00 / s. 24A
40. Stasiak Tomasz piątki 15:55-16:55, pokój nauczycieli wf
41. Stoltmann Ewa środy 15:55-16:55, pokój nauczycieli wf
42. Szulc Maciej wtorek / 14:15-15:15 / s. 30
43. Szymańska Wiktoria czwartek / 10:40-11:40 / pokój nauczycielski
44. Tlołka-Łangowska Joanna poniedziałek i środa / 07:30-08:00 / s. 31
45. Warsiński Piotr wtorek / 15:00-16:00 / Logos
46. Węsierski Zbigniew czwartek / 15:05-16:05 / pokój nauczycielski
47. Willich Jagoda piątek / 07:30-08:45 / pokój nauczycielski
48. Wyka Patryk Poniedziałek / 14:20-15:05 / pokój nauczycielski
49. Zalewski Cyprian środa / 12:40-13:25 / s. 02
50. Zgleszewska Izabela wtorek i środa / 07:30-08:00 / s. 8
51. Zięba Aleksander wtorek i środa / 07:30-08:00 / s. 24
52. Żywicka Danuta poniedziałek i wtorek / 07:30-08:00 / pokój nauczycielski

Patronat

Partnerzy lokalni

Wojewódzkie konkursy dla uczniów szkół podstawowych