Czworo uczniów naszej szkoły, Ignacy Gintowt, Wiktor Kiliszek, Fabian Litwin i Maksymilian Modrzejewski, wszyscy z klasy 3Aa, brało udział w Pomorskich Mistrzostwach Szkół w Qwirkle, które odbyły się w Gdyni. Po zaciętych pojedynkach w klasyfikacji drużynowej zajęli wysokie czwarte miejsce. Natomiast indywidualnie najleszym wynikiem było miejsce ósme.

Serdecznie gratulujemy i czekamy już na przyszły rok.

liceum qwirkle


Patronat

Partnerzy lokalni

Wojewódzkie konkursy dla uczniów szkół podstawowych