Harmonogram dostępności nauczycieli i specjalistów I LO w Kościerzynie dla rodziców i uczniów

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin/miejsce

1.

Bławat Edyta

poniedziałek / 14:15-15:15 / gabinet dyrektora

2.

Chyła Tomasz

wtorek / 14:00-15:05

3.

Cieszyński Robert

poniedziałki 15:05-16:05, pokój nauczycieli wf

4.

Cygert Natalia

czwartek / 15:05-15:50 / pokój nauczycielski

5.

Delewski Łukasz

wtorek / 15:05-16:05 / pokój nauczycielski

6.

Drożdżyńska Katarzyna

poniedziałek / 14:15-15:15 / s. 10

7.

Dziemiński Artur

środa i czwartek / 07:30-08:00 / pokój nauczycielski

8.

Frąckiewicz Marta

piątek / 13:30-14:30 / biblioteka

9.

Galant Barbara

poniedziałek, czwartek / 07:30-08:00 / s. 7

10.

Gralak Jacek

poniedziałek i wtorek / 07:30-08:00 / s. 16

11.

Grulkowski Marcin

piątek / 14:15-15:15 / s.36

12.

Grzyb Emilia

środa / 15:10-15:55 / s. 35

13.

Gulczyńska-Zalewska Izolda

poniedziałek, wtorek, piątek / 7:40-8:00 / pokój nauczycielski

14.

Hildebrandt Mateusz

czwartek / 12:15-13:15/ s.14

15.

Hinca Krzysztof

czwartki 15:55-16:55, pokój nauczycieli wf

16.

Kama Ewa

wtorek / 7:15-8:00 / gabinet pedagoga specjalnego IIp.

17.

Kąkol Anna

środa / 7:30-8:15 / pokój nauczycielski

18.

Kin Jacek

poniedziałek / 15:05-15:50 / pokój nauczycielski

19.

Kolińska Karolina

wtorek / 14:20-15:05 / pokój nauczycielski

20.

Kowalewski Bartłomiej

wtorki 15:55-16:55, pokój nauczycieli wf

21.

Kowalke Anna

piątek / 13:30-14:30 / s.33

22.

Kowalke Lucyna

środa / 14:20-15:05 / pokój nauczycielski

23.

Kreft-Bollin Joanna

środa / 13:25-13:50 / czwartek 14:20-15:50 / pokój nauczycielski

24.

Lubińska-Kaiser Adriana

czwartek i piątek / 07:30-08:00 / s. 29

25.

Makurat Iwona

poniedziałek 13:50-14:20 / wtorek 7:30-8:00 / pokój nauczycielski

26.

Małkińska Joanna

wtorek / 14:20-15:05 / s. 25

27.

Małkiński Konrad

poniedziałek / 13:30-14:15 / s. 22

28.

Mańska Aleksandra

poniedziałek / 14:15-15:15 / biblioteka

29.

Mielewczyk Beata

wtorek i czwartek / 07:30-08:00 / pokój nauczycielski

30.

Navus-Wysocka Weronika

czwartek i piątek / 07:30-08:00 / pokój nauczycielski

31.

Pałasz Barbara

wtorek / 14:15-15:15 / s. 33

32.

Piwowarczyk Wiesław

środa / 15:05-16:05/ s.23

33.

Pobłocka Bożena

poniedziałek i wtorek / 07:30-08:00 / s. 20

34.

Reca Grażyna

każdego dnia / 07:40-08:00 / s. 6

35.

Rolbiecki Zbigniew

wtorek / 15:10-15:55 / s. 9

36.

Schmidt Monika

poniedziałek, środa i czwartek / 07:40-08:00 / pokój nauczycielski

37.

Skowrońska Monika

wtorek i czwartek / 07:30-08:00 / s. 31

38.

Słomiński Rafał

środa / 14:00-16:00 / s. 24A

39.

Stasiak Tomasz

piątki 15:55-16:55, pokój nauczycieli wf

40.

Stoltmann Ewa

środy 15:55-16:55, pokój nauczycieli wf

41.

Szulc Maciej

wtorek / 14:15-15:15 / s. 30

42.

Szymańska Wiktoria

czwartek / 1:35-11:35 / pokój nauczycielski

43.

Tlołka-Łangowska Joanna

środa i czwartek / 15:10-15:55 / pokój nauczycielski

44.

Warsiński Piotr

wtorek / 15:00-16:00 / Logos

45.

Węsierski Zbigniew

czwartek / 15:05-16:05 / pokój nauczycielski

46.

Willich Jagoda

piątek / 07:30-08:45 / pokój nauczycielski

47.

Wyka Patryk

poniedziałek / 14:15-15:15 / pokój nauczycielski

48.

Zalewski Cyprian

poniedziałek i środa / 07:30-08:00 / s. 02

49.

Zgleszewska Izabela

wtorek i środa / 07:30-08:00 / s. 8

50.

Zięba Aleksander

wtorek i środa / 07:30-08:00 / s. 24

51.

Żywicka Danuta

poniedziałek i wtorek / 07:30-08:00 / pokój nauczycielski


Patronat

Partnerzy lokalni

Wojewódzkie konkursy dla uczniów szkół podstawowych