Informacja o pracy I LO w Kościerzynie – 24 stycznia 2024 / środa |
|||||||
Reprezentacja Liceum rywalizuje w zawodach powiatowych Licealiady w FUTSALU chłopców. Lista reprezentantów na tablicy informacyjnej. Organizacja i opieka: Pan Krzysztof Hinca.
Psycholog szkolny i pedagog ds. specjalnych są dzisiaj nieobecni. |
|||||||
Zmiany w planie lekcji – 24 stycznia 2024 / środa |
|||||||
ks. P. Warsiński |
|
||||||
1 |
3Ee/3e |
zaj. odwołane |
A. Kąkol |
1 |
|
|
|
2 |
1Ee |
zaj. odwołane |
K. Małkiński |
2 |
|
|
|
3 |
1Ee |
biznes i zarz. / B1 // z lekcji 1 |
K. Kolińska |
3 |
4Cc |
angielski → biblioteka |
I. Zgleszewska |
4 |
3Dd |
fizyka / 30 // z 26.01 lekcja 7 |
M. Szulc |
4 |
4Ee/4e |
historia → 29 |
M. Grulkowski |
|
6 |
|
|
|
|||
7 |
3Cc/3c |
zaj. odwołane |
I. Gulczyńska-Zalewska |
7 |
|
|
|
8 |
3Cc/3c |
zaj. odwołane |
I. Gulczyńska-Zalewska |
|
A. Dziemiński |
|
||||||
1 |
2Ee II |
zrealizowano 22.01 / l.7 |
A. Dziemiński |
1 |
|
|
|
2 |
2Ee I |
niemiecki / biblioteka // z 26.01 lekcja 8 |
I. Gulczyńska-Zalewska |
2 |
3c |
historia / 7 // z 23.01 lekcja 8 |
W. Piwowarczyk |
3 |
1Bb II |
zaj. własne / wieczernik |
W. Navus-Wysocka |
3 |
|
|
|
5 |
1Aa II |
1Aa → niemiecki / 8 |
J. Kreft-Bollin |
5 |
1Ee II |
angielski → 24 |
I. Zgleszewska |
6 |
1Aa I |
1Aa → niemiecki / 8 |
J. Kreft-Bollin |
6 |
3Ee3e II |
angielski → 24 |
I. Zgleszewska |
J. Willich |
|
|
||||||||||||||
1 |
2Dd |
zaj. odwołane |
M. Frąckiewicz |
|
|
|||||||||||
2 |
3Cc/3c |
zaj. odwołane |
I. Gulczyńska-Zalewska |
|
||||||||||||
4 |
1Cc |
polski / 26 // z lekcji 1 |
B. Pałasz |
|
||||||||||||
K. Hinca |
|
|||||||||||||||
3 |
2Bb wf1D |
2Bb → niemiecki / 28 // 2Bb I – z 26.01 lekcja 5 |
J. Kin |
|
||||||||||||
5 |
3cwf2D 3Ee/3e wf2D |
3c wf2D → zaj. odwołane |
I. Gulczyńska-Zalewska |
|
||||||||||||
3Ee/3e wf2D → zaj. własne / wieczernik |
M. Szulc |
|
||||||||||||||
6 |
3cwf2D 3Ee/3e wf2D |
3c wf2D → zaj. odwołane |
I. Gulczyńska-Zalewska |
|
||||||||||||
3Ee/3e wf2D → zaj. własne / wieczernik |
C. Zalewski |
|
||||||||||||||
7 |
3Dd wf1D |
zaj. odwołane |
Z. Rolbiecki |
|
||||||||||||
Plan dyżurów – 24 stycznia 2024 / środa |
||||||||||||||||
0 |
7:50-8:00 |
parter |
W. Navus-Wysocka |
0 |
7:50-8:00 |
I piętro |
J. Kin |
0 |
7:50-8:00 |
II piętro |
N. Cygert |
|||||
1 |
8:45-8:55 |
parter |
B. Mielewczyk |
1 |
8:45-8:55 |
I piętro |
B. Pobłocka |
1 |
8:45-8:55 |
II piętro |
A. Lubińska-Kaiser |
|||||
2 |
9:40-9:50 |
parter |
Z. Rolbiecki |
2 |
9:40-9:50 |
I piętro |
R. Słomiński |
2 |
9:40-9:50 |
II piętro |
L. Kowalke |
|||||
3 |
10:35-10:50 |
parter |
G. Reca |
3 |
10:35-10:50 |
I piętro |
A. Zięba |
3 |
10:35-10:50 |
II piętro |
M. Schmidt |
|||||
4 |
11:35-11:45 |
parter |
W. Szymańska |
4 |
11:35-11:45 |
I piętro |
T. Chyła |
4 |
11:35-11:45 |
II piętro |
M. Grulkowski |
|||||
5 |
12:30-12:40 |
parter |
B. Galant |
5 |
12:30-12:40 |
I piętro |
I. Gulczyńska-Zalewska |
5 |
12:30-12:40 |
II piętro |
E. Grzyb |
|||||
6 |
13:25-13:30 |
parter |
J. Gralak |
6 |
13:25-13:30 |
I piętro |
W. Piwowarczyk |
6 |
13:25-13:30 |
II piętro |
J. Tlołka-Łangowska |
|||||
7 |
14:15-14:20 |
parter |
I. Zgleszewska |
7 |
14:15-14:20 |
I piętro |
A. Mańska |
7 |
14:15-14:20 |
II piętro |
J. Tlołka-Łangowska |