8 marca 2024 r. klasa III Dd pod opieką p. Krzysztofa Hincy i wychowawcy, p. Zbigniewa Rolbieckiego, udała się do Gdyni na Dzień Otwarty Uniwersytetu Morskiego. Po wejściu do gmachu głównego uczelni każda dziewczyna otrzymała od studentów kwiatek z okazji Dnia Kobiet. Uczniowie uczestniczyli w wykładzie, w czasie którego prowadzący zapoznał zebranych z ofertą kształcenia uczelni, zasadami rekrutacji oraz możliwościami zatrudnienia po ukończeniu studiów. Po wykładzie wszyscy udali się autokarem na Wydział Nawigacyjny do centrum Gdyni, by uczestniczyć w zajęciach na symulatorze sterowania statkiem oraz w planetarium.

IMG 0004


14 marca po lekcjach uczniowie ponownie gościli w Gdyni. Tym razem klasa pojechała z opiekunami: p. Emilią Grzyb i wychowawcą do Teatru Muzycznego na musical „Lalka”. Spektakl dostarczył wszystkim wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń.

IMG 9475

 


Patronat

Partnerzy lokalni

Wojewódzkie konkursy dla uczniów szkół podstawowych