Informacja o pracy I LO w Kościerzynie 2 października 2023 / poniedziałek |
|
Na lekcjach 4-6 zajęcia nt. „Kreatywność jako narzędzie rozwiązywania problemów” prowadzić będzie tatuażysta Michał Piwowarczyk. Uczestniczą uczniowie klas 2Dd, 2Bb i 2Cc. Organizacja i opieka: Pani Anna Kowalke. |
|
Zmiany w planie lekcji 2 października 2023 / poniedziałek |
|||||||
J. Kreft-Bollin |
|
||||||
5 |
2c II |
2Cc → angielski / 28 // 2Cc II – z 04.10 lekcja 1 |
B. Mielewczyk |
5 |
2Aa II |
niemiecki → B2 |
J. Kin |
6 |
2c I |
2Cc → angielski / 28 // 2Cc I – z 06.10 lekcja 1 |
B. Mielewczyk |
6 |
2Bb II |
niemiecki → B2 |
J. Kin |
7 |
1a II |
zaj. odwołane |
M. Skowrońska |
7 |
|
|
|
8 |
1a I |
zaj. odwołane |
M. Skowrońska |
8 |
|
|
|
K. Hinca |
|||
5 |
1Cc wf2D 1Ee wf2D |
zaj. odwołane |
B. Galant K. Małkiński |
6 |
1Cc wf2D 1Ee wf2D |
zaj. odwołane |
B. Galant K. Małkiński |
7 |
2Bb wf1D |
zaj. odwołane |
A. Lubińska-Kaiser |
1Cc |
matematyka → 05.10 lekcja 8 |
G. Reca |
|
8 |
2Bb wf1D |
zaj. odwołane |
A. Lubińska-Kaiser |
vacat (angielski) |
|
||||||
2 |
3c |
angielski / czytelnia |
A. Dziemiński |
2 |
|
|
|
3 |
1Cc II |
angielski / biblioteka |
J. Gralak |
3 |
|
|
|
5 |
3Dd I |
angielski / 02 |
I. Zgleszewska |
5 |
|
|
|
6 |
1Cc I |
zaj. odwołane |
B. Galant |
6 |
|
|
|
Plan dyżurów 2 października 2023 / poniedziałek |
|||||||||||
0 |
7:50-8:00 |
parter |
ks. P. Wyka |
0 |
7:50-8:00 |
I piętro |
J. Gralak |
0 |
7:50-8:00 |
II piętro |
W. Navus-Wysocka |
1 |
8:45-8:55 |
parter |
A. Dziemiński |
1 |
8:45-8:55 |
I piętro |
I. Gulczyńska-Zalewska |
1 |
8:45-8:55 |
II piętro |
B. Pałasz |
2 |
9:40-9:50 |
parter |
C. Zalewski |
2 |
9:40-9:50 |
I piętro |
R. Słomiński |
2 |
9:40-9:50 |
II piętro |
E. Grzyb |
3 |
10:35-10:50 |
parter |
Z. Rolbiecki |
3 |
10:35-10:50 |
I piętro |
W. Piwowarczyk |
3 |
10:35-10:50 |
II piętro |
A. Lubińska-Kaiser |
4 |
11:35-11:45 |
parter |
B. Galant |
4 |
11:35-11:45 |
I piętro |
J. Małkińska |
4 |
11:35-11:45 |
II piętro |
A. Kowalke |
5 |
12:30-12:40 |
parter |
G. Reca |
5 |
12:30-12:40 |
I piętro |
B. Pobłocka |
5 |
12:30-12:40 |
II piętro |
N. Cygert |
6 |
13:25-13:30 |
parter |
B. Mielewczyk |
6 |
13:25-13:30 |
I piętro |
A. Zięba |
6 |
13:25-13:30 |
II piętro |
M. Schmidt |
7 |
14:15-14:20 |
parter |
M. Skowrońska |
7 |
14:15-14:20 |
I piętro |
D. Żywicka |
7 |
14:15-14:20 |
II piętro |
J. Tlołka-Łangowska |
8 |
15:05-15:10 |
parter |
|
8 |
15:05-15:10 |
I piętro |
|
8 |
15:05-15:10 |
II piętro |
|