Informacja o pracy I LO w Kościerzynie 3 października 2023 / WTOREK |
||||||||
Na lekcjach 5 i 6 klasy 3e i 4e spotykają się z prowadzącymi zajęcia języka hiszpańskiego: Panią Lilianą Poszumską i Panem Juanem Luisem Rebollo. Organizacja i opieka: Pan Jacek Gralak.
Towarzystwo Umysłowych Rozrywek zaprasza na 8 i 9 lekcji do gab. 24 wszystkich chcących uczestniczyć w II Olimpiadzie Gier Planszowych IPN, albo po prostu - chętnych do pogrania w gry planszowe. Organizacja i opieka: Pan Konrad Małkiński |
||||||||
Zmiany w planie lekcji 3 października 2023 / WTOREK |
||||||||
ks. P. Warsiński |
|
|||||||
1 |
3Bb |
zaj. odwołane |
M. Grulkowski |
1 |
|
|
|
|
2 |
3Bb |
zaj. odwołane |
M. Grulkowski |
2 |
|
|
|
|
3 |
3Aa/3a |
zaj. własne / wieczernik |
R. Słomiński |
3 |
|
|
|
|
4 |
3Aa/3a |
matematyka / 6 // 05.10 lekcja 6 |
G. Reca |
4 |
|
|
|
|
5 |
2c |
zaj. własne / wieczernik |
J. Małkińska |
5 |
|
|
|
|
6 |
2c |
matematyka / 9 // z lekcji 8 |
Z. Rolbiecki |
6 |
2Aa |
chemia → B1 |
J. Tlołka-Łangowska |
|
7 |
3Ee/3e |
zaj. odwołane |
A. Kąkol |
7 |
|
|
|
|
8 |
3Ee/3e |
zaj. odwołane |
A. Kąkol |
8 |
|
|
|
K. Hinca |
|||
6 |
1Cc wf2D 1Ee wf2D |
wf |
E. Stoltmann |
7 |
3Aa/3a wf4C |
wf |
R. Cieszyński |
8 |
3Aa/3a wf4C |
wf |
R. Cieszyński |
9 |
4Bb wf3C 4Dd wf3C |
zaj. odwołane |
J. Gralak L. Kowalke |
VACAT (angielski) |
|||
1 |
3Dd I |
zaj. odwołane |
Z. Rolbiecki |
2 |
3Dd I |
3Dd → angielski / 23 |
B. Mielewczyk |
3 |
3Dd II |
3Dd → niemiecki / 28 |
J. Kin |
4 |
3c |
3Cc/3c → niemiecki / 28 // 3c – z lekcji 3 |
I. Gulczyńska-Zalewska |
Plan dyżurów 3 października 2023 / WTOREK |
|||||||||||
0 |
7:50-8:00 |
parter |
I. Makurat |
0 |
7:50-8:00 |
I piętro |
B. Pobłocka |
0 |
7:50-8:00 |
II piętro |
ks. Ł. Delewski |
1 |
8:45-8:55 |
parter |
M. Frąckiewicz |
1 |
8:45-8:55 |
I piętro |
J. Małkińska |
1 |
8:45-8:55 |
II piętro |
J. Kreft-Bollin |
2 |
9:40-9:50 |
parter |
B. Mielewczyk |
2 |
9:40-9:50 |
I piętro |
I. Gulczyńska-Zalewska |
2 |
9:40-9:50 |
II piętro |
M. Skowrońska |
3 |
10:35-10:50 |
parter |
M. Schmidt |
3 |
10:35-10:50 |
I piętro |
A. Dziemiński |
3 |
10:35-10:50 |
II piętro |
K. Kolińska |
4 |
11:35-11:45 |
parter |
I. Zgleszewska |
4 |
11:35-11:45 |
I piętro |
T. Chyła |
4 |
11:35-11:45 |
II piętro |
A. Kąkol |
5 |
12:30-12:40 |
parter |
C. Zalewski |
5 |
12:30-12:40 |
I piętro |
M. Grulkowski |
5 |
12:30-12:40 |
II piętro |
E. Grzyb |
6 |
13:25-13:30 |
parter |
G. Reca |
6 |
13:25-13:30 |
I piętro |
A. Kowalke |
6 |
13:25-13:30 |
II piętro |
J. Willich |
7 |
14:15-14:20 |
parter |
B. Galant |
7 |
14:15-14:20 |
I piętro |
D. Żywicka |
7 |
14:15-14:20 |
II piętro |
A. Lubińska-Kaiser |
8 |
15:05-15:10 |
parter |
J. Gralak |
8 |
15:05-15:10 |
I piętro |
W. Piwowarczyk |
8 |
15:05-15:10 |
II piętro |
|