Informacja o pracy I LO w Kościerzynie – 15 lutego 2024 / czwartek |
Klasy 1Aa i 3Aa uczestniczą w kolejnej turze zajęć w ramach programu URANIUM realizowanych na Politechnice Gdańskiej. Organizacja i opieka: Pani Grażyna Reca i Pan Artur Dziemiński.
Na lekcji 4, w bibliotece szkolnej odbywa się kolejna edycja Maratonu Czytelniczego. Organizacja: Pani Monika Schmidt, opieka: Pani Emilia Grzyb.
Dzisiaj biblioteka jest nieczynna.
O godz. 15.00 rozpoczyna się zebranie rady pedagogicznej. W związku z tym lekcje 6-8 zostają skrócone do 40 minut każda, a lekcje 9., pozostałe po zmianach planu, zostają odwołane. Szczegóły przedstawiono poniżej w pierwszej tabeli. |
Zmiany w planie lekcji 15 lutego 2024 / czwartek |
G. Reca |
czas trwania lekcji |
||||
1 |
2Aa |
zaj. odwołane |
A. Zięba |
1 |
bez zmian |
2 |
2Aa |
zaj. odwołane |
A. Zięba |
2 |
bez zmian |
3 |
2a |
przedsiębiorczość → 30 |
K. Kolińska |
3 |
bez zmian |
4 |
2Dd |
polski / 6 // z lekcji 8 |
M. Schmidt |
4 |
bez zmian |
5 |
2Cc |
historia / 6 // z lekcji 8 |
R. Słomiński |
5 |
bez zmian |
6 |
3a |
angielski / 6 // z lekcji 1 |
A. Zięba |
6 |
12.40 – 13.20 |
7 |
1a |
zaj. odwołane |
M. Skowrońska |
7 |
13.25 – 14.05 |
|
8 |
14.10 – 14.50 |
|||
9 |
odwołana |
J. Kin |
||||
2 |
4Dd II |
zaj. odwołane |
L. Kowalke |
|
3 |
3Dd II |
zaj. odwołane |
Z. Rolbiecki |
|
4 |
4Bb I |
zaj. odwołane |
J. Gralak |
|
5 |
2Aa I |
2Aa → angielski / 34 // 2Aa I – z lekcji 4 |
A. Zięba |
|
3a |
polski → 24 |
A. Kąkol |
||
6 |
4Bb II |
4Bb → angielski / 37 // 4Bb II – z lekcji 4 |
J. Gralak |
|
7 |
4Dd I |
4Dd → angielski / 8 // 4Dd I – z lekcji 8 |
I. Zgleszewska |
|
W. Szymańska |
||||
1 |
3Dd II |
zaj. odwołane |
Z. Rolbiecki |
|
2 |
3Dd II |
zaj. odwołane |
Z. Rolbiecki |
|
3 |
3Dd I |
zaj. odwołane |
Z. Rolbiecki |
|
5 |
1Cc II |
1Cc → niemiecki / 30 |
I. Gulczyńska-Zalewska |
|
6 |
1Cc I |
1Cc → niemiecki / 30 |
I. Gulczyńska-Zalewska |
|
7 |
3c |
zaj. odwołane |
I. Gulczyńska-Zalewska |
|
8 |
3c |
zaj. odwołane |
I. Gulczyńska-Zalewska |
|
E. Stoltmann |
||||
1 |
3Ee/3e wf1D |
zaj. odwołane |
A. Kąkol |
|
2 |
3Ee/3e wf1D |
3Ee/3e → angielski / 8 // 3Ee/3e gr. 1 – zaj. z lekcji 9 |
I. Zgleszewska |
|
3 |
3a wf1D |
wf |
K. Hinca |
|
4 |
1Dd wf1D |
zaj. odwołane |
M. Schmidt |
|
5 |
1Dd wf1D |
zaj. odwołane |
M. Schmidt |
|
L. Kowalke |
||||
5 |
4Dd |
angielski / 37 // 4Dd I – z 21.02 lekcja 1 // 4Dd II – z 19.02 lekcja 7 |
I. Zgleszewska |
|
6 |
2Dd |
2Dd DZ → zaj. własne / szatnia |
R. Cieszyński |
|
2Dd CHŁ → wf / z lekcji 7 |
K. Hinca |
|||
7 |
2c |
zaj. odwołane |
B. Mielewczyk |
|
8 |
2c |
zaj. odwołane |
B. Mielewczyk |
|
A. Dziemiński |
||||
1 |
2e |
zaj. odwołane |
A. Dziemiński |
|
2 |
2e |
zaj. odwołane |
A. Dziemiński |
|
3 |
1Bb II |
zaj. własne / wieczernik |
A. Kąkol |
|
7 |
1Bb I |
1Bb → niemiecki / 6 |
C. Zalewski |
|
M. Szulc |
||||
2 |
3Bb II |
3Bb → angielski / 20 // 3Bb II – z 27.02 lekcja 7 |
B. Pobłocka |
|
3 |
2Aa |
zaj. odwołane |
A. Zięba |
|
5 |
2a |
religia / 33 // z lekcji 8 |
ks. P. Wyka |
|
2Ee/2e |
geografia → 37 |
A. Kowalke |
||
6 |
1Dd |
zaj. odwołane |
M. Schmidt |
|
7 |
3Bb |
zaj. odwołane |
M. Grulkowski |
|
J. Kreft-Bollin |
|
||||||
2 |
1a I |
1a → angielski / 6 // 1a I – z 22.02 lekcja 1 |
M. Frąckiewicz |
2 |
1a I |
niemiecki → 22.02 lekcja 1 |
J. Kreft-Bollin |
3 |
2c I |
2c → angielski / 6 // 2c I – z 22.02 lekcja 4 |
B. Mielewczyk |
3 |
2c I |
niemiecki → 22.01 lekcja 4 |
J. Kreft-Bollin |
4 |
2c II |
2c → angielski / 6 // 2c II – z 22.02 lekcja 3 |
B. Mielewczyk |
4 |
2c II |
niemiecki → 22.01 lekcja 3 |
J. Kreft-Bollin |
Plan dyżurów 15 lutego 2024 / czwartek |
|||||||||||
0 |
7:50-8:00 |
parter |
M. Hildebrandt |
0 |
7:50-8:00 |
I piętro |
M. Grulkowski |
0 |
7:50-8:00 |
II piętro |
M. Skowrońska |
1 |
8:45-8:55 |
parter |
M. Frąckiewicz |
1 |
8:45-8:55 |
I piętro |
W. Navus-Wysocka |
1 |
8:45-8:55 |
II piętro |
M. Schmidt |
2 |
9:40-9:50 |
parter |
B. Mielewczyk |
2 |
9:40-9:50 |
I piętro |
I. Gulczyńska-Zalewska |
2 |
9:40-9:50 |
II piętro |
A. Lubińska-Kaiser |
3 |
10:35-10:50 |
parter |
B. Galant |
3 |
10:35-10:50 |
I piętro |
R. Słomiński |
3 |
10:35-10:50 |
II piętro |
A. Kąkol |
4 |
11:35-11:45 |
parter |
Z. Rolbiecki |
4 |
11:35-11:45 |
I piętro |
B. Pobłocka |
4 |
11:35-11:45 |
II piętro |
J. Tlołka-Łangowska |
5 |
12:30-12:40 |
parter |
J. Gralak |
5 |
12:30-12:40 |
I piętro |
J. Małkińska |
5 |
12:30-12:40 |
II piętro |
E. Grzyb |
6 |
13:25-13:30 |
parter |
I. Zgleszewska |
6 |
13:25-13:30 |
I piętro |
Z. Węsierski |
6 |
13:25-13:30 |
II piętro |
N. Cygert |
7 |
14:15-14:20 |
parter |
|
7 |
14:15-14:20 |
I piętro |
K. Kolińska |
7 |
14:15-14:20 |
II piętro |
ks. P. Wyka |