Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, że w tegorocznym Rankingu Liceów Ogólnokształcącym, zorganizowanym przez miesięcznik Perspektywy, znaleźliśmy się na 29. pozycji w województwie pomorskim wśród łącznie 83 liceów ogólnokształcących. Kolejny raz znaleźliśmy się także w pierwszej pięćsetce najlepszych liceów w Polsce (470 miejsce), uzyskując w ten sposób prawo do zaszczytnego tytułu „Srebrnej Szkoły 2024”. W rankingu ocenie podlegały: sukcesy w olimpiadach (25%), wyniki matur z przedmiotów obowiązkowych (30%) oraz wyniki matur z przedmiotów dodatkowych (45%). Ten sukces szczególnie cieszy, ponieważ tegoroczny ranking oceniał wyniki egzaminów maturalnych w nowej, bardziej wymagającej formule.