W dniu 05.03.2024 roku na wydziale Zarządzania Politechniki Gdańskiej odbył się
X Wojewódzki Finał Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. W szranki stanęły 23 trzyosobowe zespoły składające się z uczniów pomorskich szkół średnich. Drużyny miały pół godziny aby odpowiedzieć na 25 pytań zamkniętych wielokrotnego wyboru.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 3Aa – Antonina Bruska, Hanna Lubecka oraz Lilianna Windorpska, które w rewelacyjnym czasie 13:58 rozwiązały ten trudny test uzyskując 17 punktów. Był to trzeci najlepszy wynik punktowy w konkursie. Największą wiedzą wykazali się uczniowie z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni – 22 punkty, drugie miejsce ex aequo uzyskując 18 punktów zajęły szkoły: Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach, I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim, II Liceum Ogólnokształcące w Słupsku.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów